Strona internetowa correctme.org to miejsce, które dostarcza ogromną ilość wskazówek odnośnie poprawnej pisowni tekstu w języku angielskim. Strona ta rekrutuje fachową grupę edytorów dbających o to, żeby na stronie internetowej znajdowały się właściwe i świeże informacje. Ta strona www została utworzona pod wpływem motywacji profesjonalistów i entuzjastów. Ideą tego portalu jest umożliwienie użytkownikom pisania poprawnych tekstów, bez przymusu czasochłonnej nauki zawiłości języka angielskiego.
Jak zadbać o to, żeby teksty pisane po angielsku były zawsze właściwe?
Prawidłowe pisanie po angielsku bywa trudne. Wpisy klarujące niejasne zasady językowe pojawiające się w języku angielskim, mogą Państwo znaleźć na tym serwisie. Fachowa obsada profesjonalistów zajmuje się m.in. powszechnymi i problematycznymi błędami gramatycznymi, fonetycznymi, językowymi.
https://correctme.org/momma-or-mama-which-one-is-correct-what-is-the-difference/ . Teksty poruszające różnorodne zagadnienia, które wyjaśniają zasady właściwej pisowni i wymowy w języku angielskim można znaleźć, wśród informacji dostępnych na tej stronie. Według kreatorów tej witryny internetowej wszyscy użytkownicy powinni mieć możliwość prawidłowo pisać teksty w języku angielskim. Aby umożliwić to wszystkim, powstała ta witryna internetowa, na której jest okazja bezpłatnego zweryfikowania prawidłowości językowej oraz gramatycznej tekstu. Na tym portalu internetowym zweryfikujesz poprawną pisownię, wymowę oraz wiele więcej. Na tym portalu można sprawdzić prawidłowość pisowni podanych słów, fraz lub zwrotów, a nawet całości tekstu. Możliwe jest wstawienie dłuższych tekstów albo pojedynczych fraz do aplikacji na tym portalu, w celu skontrolowania prawidłowości interpunkcyjnej, gramatycznej oraz językowej. Również osoby, które używają angielskiego dzień w dzień momentami miewają wątpliwości, jak prawidłowo coś powinno być napisane. Wiele z pospolitych niepoprawności wynika z tego, że w języku angielskim pojawiają się stwierdzenia, które wymawia się jednakowo, natomiast inaczej się je zapisuje, np. whose oraz who's albo then i than. Na wyjaśnienia tych i analogicznych kwestii można natrafić na tej stronie internetowej.
Zostaw komentarz
Brak kometarzy