Wkrótce pojawi się nowy weryfikacyjny system na portalu Netflix. Dzielenie konta z przyjaciółmi stanie się o wiele bardziej złożone!

Wkrótce pojawi się nowy weryfikacyjny system na portalu Netflix. Dzielenie konta z przyjaciółmi stanie się o wiele bardziej złożone!

Fani ekranizacji filmowych oraz odcinkowych produkcji są trochę przejęci, gdyż z sieci Internet napływają bolesne informacje. Strona internetowa z VOD rozpoznawana też pod nazwą Netflix rozmyśla o tym żeby wstrzymać swoim płatnikom podzielność kont. Była to do obecnej chwili bardzo komfortowa i niezwykle znana funkcja. Bardzo dużo abonentów pokrywa opłatę za tylko jeden abonament i mogą oni mieszkać w zróżnicowanych miejscach. Finalnie strona internetowa z VOD Netflix nie potwierdziła pełnego zakazania kont dzielenia, ale zdecydowała przygotować swego rodzaju ograniczenie. Netflix firma planuje to aby przystopować kont dzielenie abonamentom, którzy nie mieszkają w jednym budynku. Będzie się pojawiać zawiadomienie na telewizorowych ekranach, które na calu ma wymusić na kliencie zatwierdzenie tego, że jest właścicielem głównym. Gigant w otoczeniu internetowych serwisów VOD ma w planach przesyłać zatwierdzający kod na podany adres zamieszkania lub telefonu nr. W przypadku jak ten płatnicy konta powinni być świadomi tego, iż mogą się pojawić przekształcenia w korzystaniu z strony internetowej VOD Netflix.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy