Szymański Damian strzelił trafienie i nazwany został bohaterem polskich sympatyków piłkarskich! Fenomenalne przeżycia w ostatnim kwadransie meczu z zespołem Anglii!

Szymański Damian strzelił trafienie i nazwany został bohaterem polskich sympatyków piłkarskich! Fenomenalne przeżycia w ostatnim kwadransie meczu z zespołem Anglii!

Polska narodowa drużyna rozgrywająca mecze na Narodowym bywa niezwykle trudna do zatrzymania i dostrzegamy to od dekady. Tracimy gole na tym placu gry faktycznie bardzo rzadko i należy brać pod uwagę faktu, iż ogromna w tym zasługa sympatyków piłkarskich z naszego kraju. W przypadku, gdy Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesełka nasi piłkarze dostają nadwyżkowego przypływu energii. Gracze trenera Sousy Paulo w eliminacyjnych zmaganiach do katarskiego mundialu spisują się do tej chwili dobrze, jednakże ich forma jest daleka od ideału. W środę wieczorem polskich zawodników czekał niesamowicie trudny sprawdzian, jakim był na pewno pojedynek z zespołem Anglii. To jak ciężkim rywalem w dziejach meczów naszej kadry są piłkarze angielscy ma świadomość tego każdy wielbiciel piłki nożnej z naszego kraju. Jednak w takim przypadku nie można było sobie pozwolić na zawahanie, gdyż niezwykle istotne było ugranie maksymalnej ilości punktów.

Przed tym meczem polska drużyna narodowa była od samego początku skazana na porażkę. Trzeba na pewno zrozumieć to, iż polscy piłkarze w wielu przypadkach naprawdę mocno są w stanie się zmobilizować na pojedynki ze znacznie silniejszymi. W tym meczu było identycznie i należy mieć na uwadze to, przez bardzo długi czas mogliśmy nawet stwierdzić, że polska kadra narodowa powalczyć by mogła o pełną pulę punktów z kadrą Anglii. To było naprawdę trudne starcie dla polskiej narodowej kadry i bez cienia wątpliwości warto ich pochwalić za rywalizację do samego końca. Kiedy bramkę w minucie osiemdziesiątej ustrzelił Kane Harry wydawało się, iż to być może zakończenie marzeń o pozytywnym rezultacie. Polska drużyna do ostatnich minut tego meczu poszukiwała możliwości do zdobycia bramki i nie miała w planach poddać się. W dodatkowym czasie spotkania, który doliczył arbiter bramkę na wagę remisowego wyniku ustrzelił zawodnik AEK Ateny Damian Szymański. Na pewno to była genialna chwila dla tego polskiego zawodnika. Na koniec polska narodowa kadra wyłuskała korzystny wynik na stadionie w Warszawie w spotkaniu z angielską drużyną narodową i za sprawą tego w dalszym ciągu ma wielkie szanse na kwalifikację do katarskich mistrzostw świata.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy