Selekcjoner Sousa przedstawił w tym tygodniu listę zawodników reprezentacji naszego narodu na europejskie mistrzostwa! Kilku piłkarzy odtrąconych z zespołu Polski!

Selekcjoner Sousa przedstawił w tym tygodniu listę zawodników reprezentacji naszego narodu na europejskie mistrzostwa! Kilku piłkarzy odtrąconych z zespołu Polski!

O występie w rozgrywkach mistrzowskich myśli spora ilość młodych chłopców, których życiowym celem jest profesjonalna gra w piłką nożną. Nie podlega wątpliwości to, ze nożna piłka to obecnie najbardziej popularna dyscyplina sportowa na całym świecie. Od lat młodych chłopaki przygotowują się pod to, żeby w kolejnych latach grać w spotkaniach na najsławniejszych arenach piłki nożnej światowej. Musimy jednakże rozumieć to, że ścieżka do zostania profesjonalnym zawodnikiem nie jest prosta i wymaga sporej liczby wyrzeczeń. Właśnie z tego powodu chłopcy, którym powiodło się pobudzają niezwykle często uprzedzenie oraz tym samym szacunek pośród własnych przyjaciół. Już w czerwcu będą startować Starego Kontynentu mistrzostwa w futbolu, w których rywalizować będą dwadzieścia cztery zespoły. To bez wątpienia znaczy, że na sympatyków nożnej piłki czekają fantastyczne przeżycia. Turniej Euro 2020 będzie ciągnąc się przez miesiąc, a więc bez żadnych wątpliwości staniemy się obserwatorami wielu goli a także spotkań piłki nożnej. W naszym artykule jednak chcemy skonsolidować się na reprezentacji Polski, ponieważ szkoleniowiec Sousa opracował listę graczy na starcia podczas Euro 2020.

Przedstawianie kadry na wielkie zmagania takie jak światowe mistrzostwa a także europejskie mistrzostwa od paru dekad budzi w gronie sympatyków nożnej piłki oraz sportowych dziennikarzy spore emocje w w Polsce. Pojawiały się w takim przypadku bardzo często, które nie każdemu podobały się. W tym przypadku było bardzo podobnie. Z pewnością gigantycznym zaskoczeniem, gdy selekcjoner Sousa Paulo przedstawił kadrę był brak w narodowej drużynie Grosickiego Kamila, który przez wiele lat stanowił trzon naszej kadry piłkarskiej. Od bardzo dawna zawodnik West Bromwich nie gra w nożną piłkę regularnie i to jest główną przyczyną tego, iż szkoleniowiec Sousa Paulo nie chciał powołać go do drużyny narodowej drużyny piłkarskiej na Mistrzostwa Europy. Na papierze powołaliśmy naprawdę narodową drużynę, która pojedynkować się może o cudowny rezultat na mistrzostwach Starego Kontynentu. Pozostaje nam więc oczekiwać na debiutancki pojedynek Mistrzostw Europy, w którym zespół Polski będzie rywalizować ze słowacką kadrą.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy