Rozmowa z Meghan Markle a także księciem Harrym

Rozmowa z Meghan Markle a także księciem Harrym

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o godzinie 20 miał miejsce wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się nieprawdopodobnie głośno i dalej jest to jeden z przodowniczych tematów wśród różnych tabloidów. To był 1 wzajemny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po odstąpieniu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także przeprowadzce do USA. W trakcie telewizyjnej rozmowy z Oprah para wyjaśniła powody swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Podczas rozmowy pojawiły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, na podstawie upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w królewskiej rodzinie są chętniej po stronie królowej Elżbiety II oraz reszty członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Lecz nie można zaprzeczyć, że poparcie jest niezrównanie odmienne, zależnie od wieku i sympatii politycznych. Tabloidy brytyjskie , że jeżeli Harry i Meghan zapragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili bezwarunkowo swoją szansę. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła również temat tego, że książe nie wypatrzył wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam przyznał, oraz temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się szukaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę ekspertów analizujących w mediach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Profesjonaliści, w tym dawniejszy prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali cały wywiad, zarzucając tym samym Oprah brak profesjonalizmu natomiast Meghan wykorzystywanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym i Meghan Markle został ukazany w w TVN24 wieczorem. Wówczas wywiad ten obserwowało średnio szacunkowo 1mln odbiorców. Stacja była wtedy wiceliderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, jakoby wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako dziennikarki, która może wyciągnąć z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Ze względu na szokujące szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Niewątpliwie można przyznać, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne cały czas omawiany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy