Reprezentacja narodowa Brazylii właśnie zagwarantowała sobie promocję do mistrzostw świata w Katarze! Brazylijscy zawodnicy mogą być już pewni wylotu na światowe mistrzostwa w Katarze, gdyż pokonali Kolumbię wynikiem 1 do 0!

Reprezentacja narodowa Brazylii właśnie zagwarantowała sobie promocję do mistrzostw świata w Katarze! Brazylijscy zawodnicy mogą być już pewni wylotu na światowe mistrzostwa w Katarze, gdyż pokonali Kolumbię wynikiem 1 do 0!

Drużyna Brazylii jest jedną z najskuteczniejszych piłkarskich drużyn narodowych i sympatycy futbolu z całej Europy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Raz na jakiś czas możemy usłyszeć o młodym zawodniku, który ma duże szansę na zrobienie wielkiej kariery w futbolu i pochodzi on akurat z kraju kawy. Ten kraj wypuścił w świat bardzo dużo zawodników, którzy radowali serca piłkarskich kibiców ze Starego Kontynentu. Aktualnie brazylijska drużyna narodowa ma bardzo mocny skład, który bez najmniejszych wątpliwości może rywalizować o najwyższy stopień podium na katarskim mundialu, które będą się odbywać za rok. Rozsądnie mieć na uwadze, że zawodnicy kadry Brazylii świetnie przeszli przez kwalifikacyjne zmagania do światowych mistrzostw. W czwartek wieczorem mieli okazję zapewnić sobie awans do mundialu w Katarze, jednak do tego potrzebowali triumfu z kadrą narodową Kolumbii. W czwartkowy wieczór, lecz do tego potrzebowali triumfu z kolumbijską drużyną. Reprezentanci Brazylii świetnie poradzili sobie z tym przeciwnikiem i dzięki temu świętować mogą wywalczenie miejsca na mundialu.

Narodowa drużyna Brazylii jedynie raz straciła punkty w rozgrywanych obecnie zmaganiach kwalifikacyjnych do światowego czempionatu w Katarze. To się wydarzyło dokładnie w pojedynku z kolumbijską drużyną narodową, które zostało zakończone rezultatem 0 do 0. Piłkarze z Brazylii kolejny raz byli faworytem, gdy przyszedł czas na pojedynek rewanżowy. Na obiekcie w Sao Paulo to starcie rozegrane zostało i zawodnicy Brazylii byli mocno zmotywowani, żeby ograć swoich przeciwników. Przez naprawdę długi czas utrzymywał się wynik remisowy, jednak w ostatecznym rozrachunku Brazylijczycy zdołali ustrzelić decydującą bramkę. Paqueta, który dostał świetne zagranie od największej gwiazdy brazylijskiej kadry narodowej Neymara ustrzelił gola, który zagwarantował komplet punktów podczas tego spotkania. Brazylijska reprezentacja narodowa takim sposobem została pierwszą drużyna z Ameryki Południowej, która przypieczętowała sobie wylot na mistrzostwa świata w Katarze. Kwalifikacje są na finiszu i już za moment będziemy znali pełny zbiór zespołów, które będą rywalizować o światowe mistrzostwo i dobrze o tym pamiętać.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy