Przykre zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Pokazana z jego strony pieśń za kiepska na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

Przykre zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Pokazana z jego strony pieśń za kiepska na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

Nasza ojczyzna przeważnie nie wprawiała w zachwyt publiki w okresie turnieju Eurowizji i powinniśmy mieć świadomość tego. Zazwyczaj naszym największym osiągnięciem jest kwalifikowanie się do konkursowego finału, w którym wywalczaliśmy końcowe pozycje. W zeszłym roku Eurowizja została odwołana, gdyż rozprzestrzeniała się epidemia COVID-19, która sparaliżowała nie jedynie Stary Kontynent, lecz też całą planetę. W tegorocznej edycji wysłannikiem naszego państwa w trakcie konkursu Eurowizji był Rafał Brzozowski, który miał marzenie wzbudzić zachwyt wielbicieli muzyki utworem pod tytułem "The Ride". Z wyboru reprezentanta naszego narodu mnóstwo publicystów nie było uradowanych, jednakże w końcowym rozrachunku do podmiany nie doszło. Przykro że znowu byliśmy zobligowani pożegnać się z konkursem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego chcieli. Rafał Brzozowski, który reprezentował nas w trakcie konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie europejskiej widowni i z tego powodu odpadł na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu europejskiej piosenki.

Na pewno telewidzowie z naszego kraju są już niesamowicie zblazowani tego typu obrotem spraw. Powinniśmy zaznaczyć, że "The Ride" a więc przyśpiewka wykonywana przez Brzozowskiego była szczerze mówiąc nieszczególna. W tym utworze nie ma nic efektownego, co mogłoby wprawić w fascynację wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. To jest kolejna odsłona konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie potrafi dostać się do finałowej fazy. Bez większego problemu możemy zauważyć, że od paru lat wybór reprezentantów naszego kraju na turniej europejskiej piosenki nie wychodzi nam zbyt dobrze. Bardzo dobrze w takim przypadku mieć nadzieję na to, iż w kolejnym roku nasze Państwo będzie mógł wejść do pojedynku finałowego o triumf w konkursie Eurowizji. W tego typu sytuacji niesamowicie kluczowe jest to, by wziąć najbardziej utalentowanego reprezentanta, który będzie potrafił zemocjonować telewidzów europejskich. W przeciwnym razie następny raz nie zdołamy do finałowego starcia w turnieju piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy