Przegrana kadry narodowej Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - fantastyczny pojedynek narodowej kadry Czech!

Przegrana kadry narodowej Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - fantastyczny pojedynek narodowej kadry Czech!

Bardzo słabe spotkanie zespołu polskiego na starcie eliminacji do Euro 2024 - porażka z czeską kadrą!

Poprzedni mundial w wykonaniu drużyny narodowej Polski nie był za bardzo udany. Nasi piłkarze rzecz jasna zdołali awansować do fazy pucharowej, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłkarscy z naszego kraju zgodnie sądzili, iż zmiana na stanowisku trenera jest konieczna. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem polskiego zespołu został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym rywalem była czeska reprezentacja narodowa. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle ważne było to, by wygrać.

Nastroje w reprezentacji Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po 3 minutach pojedynku reprezentacja Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. To był gigantyczny szok zarówno dla kibiców zebranych na trybunach w Pradze, jak i zawodników. Piłkarze narodowej reprezentacji Czech wyglądali znacznie lepiej od naszych piłkarzy od pierwszych minut meczu i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się odmieni. W drugiej połowie starcia narodowa drużyna Polski prezentowała się nieco lepiej, jednakże to Czesi strzelili gola numer 3. Jan Kuchta był strzelcem trzeciego gola w 64. minucie tego meczu. Gracze zespołu narodowego Polski udało im się zdobyć jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem spotkania. Ten pojedynek w wykonaniu polskiego zespołu narodowego był kiepski i należy to przyznać. Na pewno nie w ten sposób debiut w naszej kadrze wyobrażał sobie trener z Portugalii Santos. Drużyna polska w drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych będzie się mierzyć z kadrą narodową Albanii. Bez wątpienia w tym spotkaniu nasza kadra musi zatriumfować.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy