Ogromne doznania i pierwsza pozycja Hamiltona w trakcie GP Arabii Saudyjskiej! Zwycięzce mistrzowskiego tytułu Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie trwającego wciąż sezonu!

Ogromne doznania i pierwsza pozycja Hamiltona w trakcie GP Arabii Saudyjskiej! Zwycięzce mistrzowskiego tytułu Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie trwającego wciąż sezonu!

Fani tego sportu nadal nie otrzymali odpowiedzi na najważniejsze pytanie, a do końca w tej chwili trwającego sezonu Formuły 1 sezonu F1 pozostał jedynie jeden wyścig. W w zmaganiach w Formule 1 od naprawdę wielu lat nie przytrafiło się tak, aby zdobywcę mistrzowskiego tytułu wyłonić dopiero po zakończeniu rozstrzygającego wyścigu całego sezonu. Pod tym względem ten sezon jest bez najmniejszych wątpliwości nieprawdopodobny. Rozsądnie przyznać to, iż w obecnie trwającym sezonie wyłącznie dwójka zawodników się liczyło podczas rywalizacji o mistrzostwo świata. Mowa oczywiście o Hamiltonie ze stajni Mercedesa a także Verstappenie ze stajni Red Bull Racing. W trwającym aktualnie sezonie wciąż rządzący mistrz doczekał się rywala, który jest w stanie toczyć z nim bój. Mistrz świata podczas GP Arabii Saudyjskiej miał możliwość, żeby wyrównać się sumą punktów z kierowcom z Holandii i oczywiście ta misja wyszła mu. O zdobyciu tytułu mistrzowskiego F1 dzięki rozstrzygnięciom z wyścigu o GP Arabii zdecyduje ostatnie starcie dobiegającego ku końcowi sezonu.

Forma wspomnianych wyżej zawodników w tym sezonie jest genialne i nie podlega to wątpliwości. Już po pierwszym wyścigu Ci dwaj zawodnicy stanowczo odjechali reszcie stawki i dali do zrozumienia, kto liczy się w batalii o tytuł mistrzowski F1. Kierowcy z innych stajni mieli możliwość wyłącznie obserwować ich rywalizację o triumfy w kolejnych wyścigach oraz myśleć nad tym kto z tej dwójki na koniec wywalczy tytuł mistrza świata F1. Należy w takim przypadku pod uwagę wziąć to, iż w trakcie trwającego obecnie sezonu mnóstwo było emocji i bardzo często dochodziło do wypadków między tymi dwoma genialnymi kierowcami. Mimo sporych emocji Ci dwaj zawodnicy mówią o sobie z gigantycznym respektem i zwracają uwagę na to, że w ostatnim wyścigu sezonu triumfować będzie lepszy zawodnik. Dla wszystkich sympatyków Formuły 1 to, że walka o tytuł mistrza świata Formuły 1 rozwikła się dopiero w trakcie wyścigu w Abu Dhabi jest z pewnością niezwykły. Bez cienia wątpliwości rozstrzygający wyścig podczas tego sezonu Formuły 1 zapewni nam bardzo dużo emocji. Pozostaje nam więc tylko oczekiwać na ostatnie rozstrzygnięcie między tymi dwoma bardzo dobrymi kierowcami.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy