Następny pokaz bardzo złej gry mistrza Polski w polskich rozgrywkach! Górnik ograł zawodników Legii rezultatem jeden do zera!

Następny pokaz bardzo złej gry mistrza Polski w polskich rozgrywkach! Górnik ograł zawodników Legii rezultatem jeden do zera!

Bez cienia wątpliwości w aktualnie trwających rozgrywkach polskiej ligi mistrz kraju radzi sobie naprawdę słabo. Należy pamiętać o tym, iż piłkarze Legii to obecni mistrzowie PKO Ekstraklasy, a w obecnej chwili zajmują pozycję w spadkowej strefie. Tragiczną serię piłkarzy Legii miało ostatecznie ukrócić, jednak i tym razem brakło szczęścia do tego, aby sięgnąć po komplet punktów. Piłkarze gospodarzy od pierwszych minut pojedynku wyglądali na fenomenalnie wytrenowanych i w pierwszej części warszawska Legia nie potrafiła stawić im czoła. Zawodnicy z Zabrza po pierwszych 45. minutach spotkania wygrywali rezultatem dwa do zera i wiele wskazywało na to, że zapowiada się następna z kolei utrata punktów Legii z Warszawy. Lecz zawodnicy warszawskiej Legii na starcie drugiej części tego meczu wzięli się do roboty i dali radę doprowadzić do remisowego wyniku. Dzięki temu sympatycy piłkarscy będący na obiekcie mogli mieć nadzieje na spore emocje na koniec starcia.

I faktycznie bardzo emocjonujące były ostatnie chwile tego meczu. Przede wszystkim przez wzgląd na gry graczy Górnika, którzy w rozrachunku ostatecznym wygrali to spotkanie. W ostatniej minucie bramkę dającą triumf strzelił Kubica, który zdołał wykorzystać fenomenalne dogranie od Erika Janzy. Trzeba także mieć na uwadze, że swoją pierwszą bramkę po transferze do ligi polskiej ustrzelił mistrz świata sprzed siedmiu lat, czyli Podolski Lukas. była to wyjątkowa chwila dla tego zawodnika i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Natomiast warszawska Legia przegrała 7 mecz z rzędu i w tej chwili znajduje się na pozycji 17 w klasyfikacji ligowej. To jest niezwykle kiepski rezultat, jak na aktualnego mistrza polskiej Ekstraklasy i należy zwrócić na to uwagę. Jeśli Legia w dalszym ciągu ma ambicje pozostać w Ekstraklasie to jej zawodnicy powinni wrócić do optymalnej dyspozycji. W innym przypadku mistrz Polski niespodziewanie spadnie do I ligi.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy