Naprawdę dobry bój gwiazd Chelsea Thomasa Tuchela! Pojedynek finałowy w tym sezonie nie dla graczy hiszpańskiego mistrza!

Naprawdę dobry bój gwiazd Chelsea Thomasa Tuchela! Pojedynek finałowy w tym sezonie nie dla graczy hiszpańskiego mistrza!

Nożna piłka to na chwilę obecną najpopularniejsza dyscyplina sportu w całej Europie. Nie powinien dziwić fakt, że mecze piłki nożnej poszczycić się mogą wielkimi rezultatami telewizyjnymi, gdyż fanów tej dyscypliny sportowej istnieje wielu. Przez to że płatności za piłkarskie gwiazdy z każdym kolejnym rokiem znacznie większe i w taki sposób drużyny otrzymują możliwość zyskiwać znacznie więcej środków. Pojedynki 1/2 finału rozgrywek Champions League zostały rozegrane w minionym tygodniu. Dowolnie wybrany obeznany kibic piłkarski dobrze wie o tym, jak niezwykle pierwszorzędne to są zmagania. W meczu 1/2 finału naprzeciw siebie stanęły drużyny madryckiego Realu a także Chelsea Londyn, i dlatego też wszyscy wiedzieli, iż można oczekiwać fantastycznego meczu. Obie drużyny przedstawiły bardzo wysokie umiejętności i z całą pewnością pojedynek nie zawiódł wyobrażeń wielbicieli piłki nożnej. Do rozgrywki rozstrzygającej wskoczyć mogła jedynie jedna drużyna i rozsądnie zrozumieć to, gdyż gracze oraz trenerzy mieli tego świadomość.

To spotkanie 1/2 finału było też prezentowane w radio jako walka 2 charyzmatycznych i świetnie spisujących się selekcjonerów. Zidane Zinedine oraz Tuchel to szkoleniowcy, którzy w trenerskim świecie na przestrzeni ubiegłych lat otrzymali okazję na to sobie zbudować dobrą renomę. Zinedine Zidane jako szkoleniowiec Realu Madryt sposobność miał na osobisty czwarty finałowy pojedynek Champions League na przestrzeni ostatnich pięciu lat. To bez wątpienia jest fenomenalne osiągnięcie, jednak przy okazji tegorocznego półfinałowego pojedynku trenowana przez niego drużyna nie mogła wywalczyć awansu. Londyńska Chelsea położyła na łopatki mistrza La Liga i zasłużyła sobie na promocję do starcia finałowego Champions League. Gracze trenowani przez Tuchela zafundowali fanom dobre dziewięćdziesiąt minut w tamten dzień i warto zdawać sobie sprawę. Aktualni mistrzowie hiszpańskiej ekstraklasy powinni być ucieszeni, że dali strzelić sobie małą liczbę goli, gdyż zagrali kiepsko. Chelsea Londyn w starciu finałowym będzie grać z The Citizens.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy