Całkiem niedługo zaczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce! Wynik 1:1 w pojedynku kadry Polski z rosyjską kadrą.

Całkiem niedługo zaczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce! Wynik 1:1 w pojedynku kadry Polski z rosyjską kadrą.

Nożna piłka to bez najmniejszych wątpliwości najbardziej rozpoznawalna dyscyplina w Polsce. Spora ilość sympatyków piłkarskich czeka na zbliżające się Mistrzostwa Europy i to nie powinno w takim wypadku nikogo dziwić. Narodowa drużyna Polski będzie grać na nich i pojedynkować się będzie w rozgrywkach grupowych z kadrą Hiszpanii, kadrą Słowacji a także reprezentacją Szwecji. To nie są najbardziej optymalni rywale, lecz posiadamy wielkie szanse na wyjście z grupy i trzeba to przyznać. W tej konkretnej sytuacji naprawdę ważne będzie to, żeby przedstawić się z najskuteczniejszej strony. Polska reprezentacja w tym tygodniu zagrała starcie towarzyskie z rosyjską drużyną, która też pojedzie na mistrzostwa Starego Kontynentu. Pierwszy raz od wielu miesięcy sympatycy piłki nożnej mogli być na stadionie i mogli być z całą pewnością uradowani. W tym meczu brakowało jednak wiele podbramkowych akcji i ostatecznie narodowa drużyna zremisowała z kadrą Rosji 1:1. Dla narodowej kadry Polski bramkę już w 4 minucie zdobył Świerczok, z kolei dla kadry rosyjskiej trafił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy