Wiadomo już kogo zobaczymy w Domu Modelek w Top Model!

Wiadomo już kogo zobaczymy w Domu Modelek w Top Model!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale też przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to murowany przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. Dodatkowo zawita kilka znanych i cenionych w przestrzeni modowej osób, czyli rozpoznawalne modelki, redaktorki pism, czy też światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Złoty bilet jury przyznaje tej osobie, która według nich najbardziej nadaje się do roli modela lub modelki, co skutkuje tym, że taki uczestnik na wstępie przechodzi do domu Top Model. Za to srebrny bilet jest głosem osób głosujących w Sieci, którzy wybierają swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Co czeka widzów w tym sezonie programu?

Każda edycja stawia sobie za cel dać opcję rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, przez to w każdym sezonie na zgłoszenie decyduje się sporo zainteresowanych osób. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różnego rodzaju zadania, które będą sprawdzać, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Jury ocenia ich zmagania i decyduje o tym, który zawodnik musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, który czuwa za kulisami, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modelek i modeli i sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również poznamy, który z nich stanie się następnym zwycięzcą programu Top Model. O zwycięstwo walczy wiele interesujących modeli i modelek, dlatego też zdecydowanie warto jest oglądać na bieżąco odcinki.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy