TextBookers to platforma, która umożliwia copywriterom pisanie tekstów na zlecenie, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy. czerwiec 2022

Strona internetowa jest bezsprzecznie wizytówką firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Portal Textbookers jest specjalnie przygotowaną platformą dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Rozwój internetu sprawił, że rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ codziennie pojawiają się nowe strony internetowe, na których potrzebna jest odpowiednio zredagowana treść. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers to platforma przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. Na stronie dostępne są również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze doświadczony copywriter SEO.

Zlecenia na portalu realizowane są w aż trzech językach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. https://storage.googleapis.com/premium-links/textbookers/copywriter-freelancer.html . Cena za usługi oferowane przez portal, jest optymalna, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeśli okaże się, że treść nie do końca odpowiada wymaganiom klienta, ma on całkowite prawo do odesłania go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal jest stworzony dla osób, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Dodatkowo, każdy copywriter freelancer może zacząć tutaj pracę, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.