TextBookers opinie 2022

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę https://www.textbookers.com/

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeżeli potrafisz pisać i potrzebujesz pracy, która będzie się z tym wiązać - świetnie, że to czytasz. TextBookers to platforma, która umożliwia copywriterom pisanie tekstów na zlecenie, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Czasem zdarza się tak, że to, czym obecnie się zajmujemy nie przynosi nam satysfakcji. Nierzadko zdarza się też tak też pieniądze są niewielkie, co może być naprawdę zniechęcające.

Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo to prawdopodobnie zainteresuje Cię fakt, iż możesz dorabiać siedząc w domu przed komputerem.

Umiejętność tworzenia poczytnych tekstów może stanowić ciekawą pracę. Bez względu na to, czy jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na własne wydatki, czy łączysz z pisaniem swoją przyszłość i potrzebujesz czegoś, co pozwoli Ci zacząć wcielać swoje plany w życie.

Pisanie tekstów to dobra metoda na zwiększenie posiadanej wiedzy. Podczas współpracy z TextBookers wykonujesz zadania zlecane przez ludzi które potrzebują takich materiałów, jak na przykład teksty seo czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Robiąc to dodatkowo masz poczucie komfortu, że samodzielnie organizujesz swój czas wolny.

Jeśli lubisz pracować rankiem, masz możliwość wyboru. Możesz tworzyć w chwili, kiedy jesteś najbardziej produktywny.

Praca pisanie tekstów zdalnie jest doskonałą możliwością wykorzystania czasu tak, aby było to możliwie jak jak najwygodniejsze dla Ciebie.

Dodatkowo będziesz sensu wykonywanej przez siebie pracy.

Nikt z nas nie chce robić rzeczy , które nic ze sobą nie niosą. Natomiast pisanie dla TextBookers pozwala na sensownezaaranżowanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Z kolei jeśli nie jesteś pewien, że będziesz zdolny stworzyć artykuł lub reklamę na wymagany temat - spokojnie!

zakres obszarów jakich dotyczą teksty, jest naprawdę szeroki. Wiąże się to także z trudnością , a także liczbą znaków. Masz do wyboru tekstów, które są zgodne z Twoją wiedzą jak i poziomem pisania, zatem nie obawiaj się i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, kształć się i zarabiaj pieniądze!

Strona internetowa jest bezsprzecznie wizytówką firmy, dlatego tak ważne jest, żeby umieszczone na niej treści były jak najwyższej jakości. A jeśli chodzi o dobre treści, warto skorzystać z tego, co oferuje profesjonalny copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i zapotrzebowanie na usługi z zakresu copywriting online zaczęło wzrastać. Nie ma co się dziwić, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Copywriter oferta jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ na stronie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to opisy produktów, teksty specjalistyczne, a także teksty tematyczne, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. Na stronie można znaleźć także opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze kompetentny copywriter SEO.

Zlecenia na portalu realizowane są w aż trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Bardzo wygodną formą doładowań konta są punkty, odpowiadające konkretnym kwotom. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeżeli klient uzna, że tekst, który zakupił, nie do końca mu odpowiada, może odesłać go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, jest to jedna z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers znany jest z tego, że teksty są zawsze na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal ten został stworzony z myślą o osobach, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.