TextBookers - największa platforma z tekstami SEO

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę https://www.textbookers.com

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeżeli lubisz pisać i chciałbyś mieć pracę, która się z tym wiąże - świetnie, że to czytasz. TextBookers jest platformą, która umożliwia copywriterom pisanie artykułów na zlecenie, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Niekiedy jest tak, że to, czym obecnie się zajmujemy nie przynosi nam satysfakcji. Zazwyczaj też zarobki są słabe, co może być naprawdę zniechęcające.

Jeśli wiesz o czym mówimy to może będziesz zainteresowany faktem, iż możesz dorobić sobie poprzez pisanie tekstów na zamówienie.

Umiejętność szybkiego pisania może być ciekawą pracą. Bez względu na to, czy jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na własne wydatki, czy zamierzasz w przyszłości zawodowo zająć się pisaniem i potrzebujesz bodźca który zacząć realizować swoje cele.

Pisanie tekstów praca zdalna to dobra metoda na zwiększenie posiadanej wiedzy. Pisząc dla TextBookers realizujesz zadania zamawiane przez osoby potrzebujące takich materiałów, jak na przykład teksty reklamowe na strony internetowe czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Robiąc to dodatkowo masz tę wygodę, że samodzielnie planujesz swój czas.

Jeżeli wolisz pracować rankiem, masz możliwość wyboru. Możesz pracować w chwili, kiedy jesteś najbardziej produktywny.

Praca pisanie zdalnie jest doskonałą możliwością wykorzystania czasu tak, aby było to możliwie jak najbardziej komfortowe Ciebie.

Dodatkowo masz poczucie sensu swojej pracy.

Nikt nie chce robić rzeczy bezcelowych. Natomiast pisanie dla TextBookers stanowi szansę na rozsądnezaaranżowanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Natomiast jeśli nie jesteś przekonany czy będziesz potrafić napisać artykuł lub reklamę na wymagany temat - spokojnie!

Tematyka jakiej dotyczą teksty, jest naprawdę szeroki. Wiąże się to także z trudnością , a także liczbą znaków. Masz do wyboru zleceń, które wiążą się z Twoją wiedzą oraz umiejętnościami, a więc nie obawiaj się i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, kształć się i zarabiaj pieniądze!

Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. Jeśli mowa o dobrych treściach, to przydatna może okazać się pomoc takiej osoby jak copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nie jest to żadnym zdziwieniem, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to opisy produktów, teksty specjalistyczne, a także teksty tematyczne, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. Są dostępne także teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze doświadczony copywriter SEO.

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. Klient sam decyduje o długości tekstu oraz o użyciu fraz i ilości ich powtórzeń. Bardzo wygodną formą doładowań konta są punkty, odpowiadające konkretnym kwotom. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego klient może bez problemu obliczyć, jak dużo punktów będzie go kosztowało dane zlecenie. Jeżeli klient uzna, że tekst, który zakupił, nie do końca mu odpowiada, może odesłać go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers znany jest z tego, że teksty są zawsze na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal ten został stworzony z myślą o osobach, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Dodatkowo, każdy copywriter freelancer może zacząć tutaj pracę, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Textbookers jest świetnym miejscem dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako copywriter oraz dla tych, którzy poszukują tekstów na swoje strony internetowe.